Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

17 дітей і 6 дорослих отримають адресну допомогу від Ріната Ахметова цього тижня

17.03.2015

Ще 23 людини отримають допомогу на лікування від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова в межах програми адресної допомоги жителям Донбасу. Таке рішення 16 березня ухвалила експертна рада Штабу. Сума допомоги складе 301 950 гривень.

Серед тих, кому Штаб надав допомогу — 17 дітей віком від 1 тижня до 17 років. Їм було оплачено лікування й закупівлю медикаментів на термінове лікування онкологічних захворювань, епілепсії, ДЦП, бронхіальної астми, хвороб серця й опорно-рухового апарату, родових травм. Крім цього, медикаментозну підтримку операцій і лікування надано дорослим мирним жителям із важкими хронічними захворюваннями, гіпертонією, хворобами серця, онкологічними захворюваннями.

Особливим випадком цього тижня було надання екстреної допомоги 10-річному хлопчикові із села Артемівського району Донецької області, який дістав осколкові та вогнепальні поранення під час обстрілів. Гуманітарний штаб оперативно передав усі необхідні медикаменти для лікування й відновлення хлопчика.

Звернення надійшли від мирних жителів зони проведення АТО й підконтрольних українській владі територій, а саме: з Донецька, Авдіївки, Горлівки, Маріуполя, Єнакієвого, Костянтинівки, Шахтарська, Краматорська та Артемівського району Донецької області та Луганська.

Експертна рада щотижня приймає рішення про виділення фінансової допомоги на лікування та медикаменти для мирних жителів Донецької й Луганської областей, а також тимчасових переселенців, які залишають свої заявки на «гарячу лінію» Гуманітарного штабу (0800 509 001) та електронну адресу [email protected]
Зверніть увагу: допомога надається лише за наявності медичної довідки.

Докладніше про те, хто може отримати допомогу на лікування від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова за посиланням: https://www.fdu.org.ua/humcenter/info