16 нових відеороликів завантажено на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова
25.09.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZNMmx6YW5JeWFERnNiMlI1WlhRNWJXcG1OR1ozYURjMk9YWjBiUzlsTWprek5qaG1OMkU0WVRKalltWTJOV1UxTXpWaE5URXpaR0UyTVRkbE9EWTFNbUU0WlRRMFpEaGxNVE5tTmpVNE5USXlZemxtTmpWa01UZGpZak0zQmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NJQmhHbHViR2x1WlRzZ1ptbHNaVzVoYldVOUltbGliRzlqYXkwNU1XUXRPVEZrT0RCa01USmpNVEppT1dVNVlXVTVNV0l4TnpneE5ERXpaREpsT0RVdWFuQm5JanNnWm1sc1pXNWhiV1VxUFZWVVJpMDRKeWRwWW14dlkyc3RPVEZrTFRreFpEZ3daREV5WXpFeVlqbGxPV0ZsT1RGaU1UYzRNVFF4TTJReVpUZzFMbXB3WndZN0JsUTZFV052Ym5SbGJuUmZkSGx3WlVraUQybHRZV2RsTDJwd1pXY0dPd1pVIiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMjo1NDo1My4zNDdaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--0466899874a3cd9dfe95b09f3408699b47e4dde9/iblock-91d-91d80d12c12b9e9ae91b1781413d2e85.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-91d-91d80d12c12b9e9ae91b1781413d2e85.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-91d-91d80d12c12b9e9ae91b1781413d2e85.jpg)
Інформуємо користувачів порталу «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова про те, що в розділі «Відео» завантажено 16 нових відеороликів про дітей, яким дуже потрібні мама й тато. Також вони розміщені у профілі анкет дітей.
Хлопчики й дівчатка, яких ми знімали на відео, нині виховуються в інтернатних закладах Дніпропетровської області. Вони дуже хочуть бути потрібними комусь і дарувати свою любов людям, які стануть їм найріднішими у світі.
![](/ckeditor_assets/old_site/19553/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B8.jpg)
Зауважимо, що усиновлення – пріоритетна форма влаштування дитини. Більш детальну інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть отримати від спеціалістів Служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації, назвавши їхні коди. За додатковою інформацією слід звертатися за телефоном: (056) 732-48-71.
Кожній дитині потрібна сім’я, щоб почуватися бажаною у цьому світі та захищеною. Для цього ми працюємо, щодня розповідаючи вам про дітей, анкети яких є на порталі «Сирітству – ні!» і по-дитячому радіємо, коли отримуємо інформацію, що хлопчики та дівчатка дочекалися турботливих батьків.
Сподіваємося, що ці відеоісторії допоможуть батькам відчути свою дитину, а героям сюжетів – потрапити до люблячої та дружної родини.