15 нових анкет дітей із Сумської області завантажено на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова
31.10.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--7282effa64e0e44f50421843a4a8ad7a1dceff5f/iblock-fa0-fa06afe89a9aa50cfed2d5e7577cd796.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-fa0-fa06afe89a9aa50cfed2d5e7577cd796.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-fa0-fa06afe89a9aa50cfed2d5e7577cd796.jpg)
Служба у справах дітей Сумської обласної держадміністрації надіслала на портал «Сирітству – ні!» нові анкети дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
У нашій базі даних з’явилася інформація про 15 хлопчиків і дівчаток віком від 6 місяців до 16 років. Більшість з них виховується у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Тому радимо користувачам порталу звертати увагу на графу «Форма влаштування» в анкетах.
![](/ckeditor_assets/old_site/19276/%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B820%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9.jpg)
Зверніть увагу на те, що усиновлення – пріоритетна форма влаштування дитини, а більш детальна інформація про неї надається спеціалістами Служби у справах дітей тільки кандидатам в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки чи батьки-вихователі.
Вкотре нагадуємо, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
Для додаткової інформації про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації за телефоном (0542) 77-52-82.
Будьте уважні при перегляді анкет дітей, хтось з них обов’язково подарує вам любов свого серденька та щастя батьківства.