Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

131-а автоколона з продуктами від Штабу Ахметова їде на Донбас

04.12.2015

Вранці, 4 грудня, з дніпропетровського розподільного центру до Донецька виїхала автоколона з продуктами від Штабу Ріната Ахметова. Це 131-а автоколона, відправлена на Донбас, за весь час роботи Штабу. Гуманітарна допомога призначена мирним жителям непідконтрольних територій.

Заплановано, що сьогодні упродовж світлового дня автоколона з 14 великовантажних автомобілів із необхідним пакетом супровідних документів пройде митний огляд на КПВВ «Новотроїцьке». На донецький склад Штабу буде доставлено 280 тонн продуктів для формування 30 тисяч дорослих наборів виживання.

На сьогодні в Донецькій і Луганській областях з обох боків лінії зіткнення відкрито понад 55 стаціонарних пунктів видавання допомоги від Штабу. У Вуглегірську на Донеччині, який розташований на непідконтрольній території й серйозно постраждав під час бойових дій, почала роботу мобільна бригада волонтерів. Хто і як може отримати продукти від Штабу у Вуглегірську — дивіться тут.

Станом на ранок, 4 грудня 2015 року, Штаб Ріната Ахметова видав 5 млн 597 тис. дорослих і 409 тис. дитячих наборів виживання з обох боків лінії зіткнення.