Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

120-а автоколона Штабу Ахметова доставила 320 тонн продуктів

09.11.2015

9 листопада до Донецька прибула автоколона з продуктами від Штабу Ахметова. Це 120-а автоколона, відправлена на Донбас, за весь час роботи Штабу.

У логістичний центр Штабу на стадіоні «Донбас Арена» 16 фурдоставили320 тонн продуктів. Вже завтра волонтери розпочнуть формування 30 тисяч дорослих наборів виживання для мирних жителів пільгових категорій, які залишаються на непідконтрольних територіях.

З необхідним пакетом документів, що підтверджують склад і якість гуманітарного вантажу, автоколона пройшла митний огляд на КПВВ «Новотроїцьке». Із супровідними документами на вантаж можна ознайомитися за посиланням.

До кінця тижня Штаб Ріната Ахметова планує відправити на Донбас ще одну, об’єднану, автоколону з продуктовими наборами, щоб забезпечити необхідний запас у логістичному центрі в Донецьку. «З огляду на високі темпи і великі обсяги постачання допомоги від Штабу, для нас важливо, щоб продукти якомога менше перебували в дорозі. Також ми бачимо, що потреба в гуманітарній допомозі не знижується, і ми розуміємо, що мирних жителів Донбасу чекає не найлегша зима», — прокоментував директор Штабу Олександр Вишняков.

Станом на 9 листопада 2015 року, Штаб Ріната Ахметова видав 5 млн 217 тис. дорослих і 377 тис. дитячих наборів виживання з обох боків лінії зіткнення.