Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

117-а автоколона Штабу Ахметова везе в Донецьк 30 тисяч наборів виживання

03.11.2015

Вранці, 3 листопада, з Дніпропетровська до Донецька виїхала автоколона з продуктами від Штабу Ахметова. Це 117-а автоколона, відправлена на Донбас, за весь час роботи Штабу. Гуманітарна допомога призначена мирним жителям непідконтрольних територій.

Заплановано, що сьогодні до кінця дня на донецький склад Штабу 14 фур доставлять 280 тонн продуктів для формування 30 тисяч дорослих наборів виживання.

Згідно зі спільним графіком із Міжнародним Червоним Хрестом щодо перетинання лінії зіткнення і з необхідним пакетом супровідних документів автоколона пройде митний огляд на КПВВ «Новотроїцьке».

Це друга колона Штабу, відправлена на Донбас цього тижня. Вчора до Донецька вже доставили продукти для формування 30 тисяч продуктових наборів. До кінця тижня заплановано відправити ще по одній колоні в Донецьк і Маріуполь. Докладніше з планами і причинами збільшення інтенсивності постачання можна ознайомитися за посиланням.

Станом на ранок, 3 листопада 2015 року, Штаб Ріната Ахметова видав 5 млн 141 тис. дорослих і 375 тис. дитячих наборів виживання з обох боків лінії зіткнення.