Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

11 нових відеороликів про дітей з’явилися на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова

28.02.2018

У розділі «Відео» на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова з’явилося 11 нових відеороликів. Також вони завантажені у профілі анкет дітей.

Усі ці хлопчики й дівчатка зараз перебувають в інтернатних закладах Сумської області. Але кожен із них потребує люблячої й турботливої родини, адже тільки в сім’ї дитина може почуватися захищеною, тільки в сім’ї вона відчуває свою цінність і тільки в сім’ї вчиться правильно будувати стосунки з іншими людьми.
 

Більш детальну інформацію про дітей на відео кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть отримати від спеціалістів Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації, назвавши їхні коди. По додаткову інформацію слід звертатися за телефоном: (0543) 77-52-82.

Сподіваємося, ці короткі відеоісторії допоможуть майбутнім батькам швидше впізнати свою дитину, а хлопчикам і дівчаткам із сюжетів – знайти люблячих тата й маму.

Цього тижня знімальна група програми «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова працює в інтернатних закладах Миколаївщини, тож незабаром користувачі порталу побачать ще й відеоролики про цих діток.