10 анкет дітей, які чекають сім’ю на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова
18.07.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--7c3d6985f48b51ba98bf9cd26e1f77956a640d94/iblock-7d0-7d0b577e9063bb8ecad38d5095b5e881.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-7d0-7d0b577e9063bb8ecad38d5095b5e881.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-7d0-7d0b577e9063bb8ecad38d5095b5e881.jpg)
Спеціалісти Служби у справах дітей Житомирської обласної держадміністрації надіслали на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова 10 нових анкет дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Це хлопчики та дівчатка віком від 3 до 17 років. Усі вони мешкають в інтернатних закладах Житомирщини.
![](/ckeditor_assets/old_site/19500/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9.jpg)
Звертаємо увагу користувачів порталу на те, що брати й сестри мають виховуватися в одній сім’ї, а для дітей віком до п’яти років усиновлення є пріоритетною формою влаштування.
За додатковою інформацією про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації за телефоном: (0412) 47-50-11.
Зовсім скоро у базі порталу «Сирітству – ні!» з’являться нові відеоісторії про дітей, які усім серцем мріють про сім’ю, де будуть мама і тато.
Тож слідкуйте за новинами на сайті та на сторінці у Facebook. Усі діти, анкети яких розміщені на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова, мріють про маму й тата, з котрими відчують себе щасливими та бажаними, пізнають тепло, любов, щирість. Будемо раді найближчим часом дізнатися, що хтось із цих дітей знайшов родину. Віримо і відчуваємо, що кожна дитина дочекається своїх батьків!