Горячая линия 0800509001
ru
ru

Положення Конкурсу «Спортивний челендж «Тренуйся з нами»

Загальні положення:
1.1. Дане Положення визначає порядок проведення Конкурсу «Спортивний челендж «Тренуйся з нами» (далі - Конкурс). Організатор конкурсу: Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» (далі - Організатор ).
1.2. Термін проведення Конкурсу - з 8 лютого 2021 року по 28 лютого 2021 року включно з можливістю продовження термінів за рішенням Організатора.  
1.3. Актуальна інформація про Конкурс, терміни та результати публікуються на сторінках Організатора в соціальних мережах Фейсбук www.facebook.com/AkhmetovFDU та Інстаграм www.instagram.com/akhmetovfoundation.  
 
Умови Конкурсу:
2.1. Для участі в Конкурсі необхідно виконати такі умови в період проведення Конкурсу:  
2.1.1. Бути підписаним(-ою) на сторінки Організатора в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм www.facebook.com/AkhmetovFDU і www.instagram.com/akhmetovfoundation.
2.1.2. Залишити фотокоментар або зняти відео, де учасник займається будь-яким видом спорту.
2.1.3. Опублікувати у себе на сторінці в соціальних мережах Фейсбук або Інстаграм зазначені в пункті 2.1.3 фотокоментар або відео. Публікація повинна містити хештеги #ФондРінатаАхметова або #ФондРинатаАхметова.  
2.1.4. Відмітити друга або декілька друзів, яким буде передано ініціативу брати участь у конкурсі.
2.1.5. Не видаляти конкурсні публікації зі своєї сторінки в період проведення Конкурсу та протягом 14 діб після його завершення.  

Вимоги до учасників Конкурсу:
3.1. У Конкурсі можуть брати участь жителі України.  

Ставлячи хештег # ФондРінатаАхметова або # ФондРинатаАхметова в конкурсній публікації, учасники Конкурсу автоматично дають свою згоду на обробку Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» їх персональних даних (в тому числі, але не виключно: прізвища, імені, по батькові, адреси місця проживання, контактного телефону, адреси електронної пошти, нікнейма в соціальній мережі) будь-яким законним способом, без обмеження території і терміну дії такого згоди, для цілей, пов'язаних з діяльністю Благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова».  
    
4.1. Вік учасників: від 14 років на момент участі в Конкурсі.  
4.2. Кількість публікацій одного учасника не обмежується.  
4.3. Збір та обробка персональних даних учасників Конкурсу проводяться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних.  
4.4. Сторінка учасника повинна бути справжньою, існувати не менш ніж 6 місяців. На момент участі у Конкурсі – мати реальні фото власника сторінки й інформацію.

Процедура вибору переможців Конкурсу:
5.1. Учасник Конкурсу повинен виконати всі його умови (розділ 2).  
5.2.  Організатор за допомогою підрахунку кількості «лайків» вибере переможця Конкурсу.  
5.3. Результати Конкурсу публікуються на сторінках Організатора в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм в період з 28 лютого по 05 березня 2021 року.
Нагородження:
6.1. Для отримання призу учасник Конкурсу повинен відправити повідомлення на сторінки Організатора в Фейсбук або Інстаграм протягом 48 годин після публікації результатів і надати Організатору копії документів, що посвідчують особу; реєстраційного номеру облікової картки платника податків, а також згоду на обробку персональних даних за формою, встановленою Організатором.  
6.2. Комунікація Організатора та переможця відбувається в особистих повідомленнях на сторінках Організатора.  
Приз  Samsung Galaxy Tab A 8.0